Nábytek

Váš interiér vybavíme nábytkem nejvyšší kvality přesně dle Vašeho přání.

Obývací pokoj – obývací pokoj je místem, kde trávíme velkou část dne a jedná se o vizitku celého bytu nebo domu. Obývací pokoj by měl být tedy zařízen reprezentativně a zároveň dostatečně pohodlně tak, aby se v něm příjemně trávil volný čas. Při výrobě nábytku zohledníme všechny tyto aspekty a proměníme váš obývací pokoj v oázu klidu a pohodlí. / nebo …. Proměníme váš obývací pokoj dle vašeho přání.

Dětský pokoj – při zařizování bytu nebo domu nesmíme zapomenout ani na ty nejmenší. Při výběru dětského nábytku dbáme především na jeho multifunkčnost, vysokou kvalitu a barevnou pestrost. V případě zájmu navrhneme nadčasovou sestavu, která s vaším dítkem poroste až do jeho dospělosti. Jednotlivé díly jsou zdravotně nezávadné a vyrobené z odolných materiálů tak, aby vydržely všechny dětské hry.

Ložnice – kvalitní nábytek do ložnice = záruka klidného spaní Opravdu kvalitní odpočinek po náročném dni vám nabídne pouze dobře vybavená ložnice. Pořízený nábytek do ložnice by tomu měl odpovídat. Nezbytným základem je vhodně zvolená postel a matrace. Oblečení a osobní věci je ideální odkládat do skříní a komod, aby nekazili celkový ráz ložnice. Vybavení by mělo vzájemně korespondovat, aby interiér působil uspořádaným a klidným dojmem.

Kancelář / pracovna – kancelářský nábytek by měl splňovat nejen estetické a funkční požadavky, ale i ergonomické. S ohledem na tyto aspekty Vám sestavíme nábytek účelově a prakticky. V nabídce máme velké množství dezénů a kancelářských komponent.

Koupelna – vzhledem ke změnám teplot a zvýšené vlhkosti jsou na koupelnový nábytek kladeny zvýšené nároky. Při výběru komponent dbáme na kvalitu materiálů, odolnost a nejmodernější povrchové úpravy. Koupelnové sestavy respektují nejen funkční, ale i designové trendy.

Jídelna – největší vadou na kráse kuchyní bývá nefunkčnost a absence pohodlného jídelního prostoru. Dopřejte vašemu jídlu i rodině tu nejlepší základnu pro společně strávené chvíle a užijte si nevšední gastronomický zážitek v pohodlí a příjemném prostředí. Ponořte se do naší nabídky barev a dezénů.

Předsíň – vstupní branou do každého bytu bývá předsíň, a proto bychom i tomuto prostoru měli věnovat pozornost. Pokud máte předsíň plnou bot a kabátů, je čas na změnu. A věřte, že i s malým prostorem se dají dělat velká kouzla.